Co to jest obrzezanie, dlaczego się go stosuje i dlaczego jest to wstydliwa sprawa tabu w naszym kraju?

Posted on 14/04/2019 7:50am

Chcesz się dowiedzieć sporo o obrzezaniu? Jesteś zainteresowany dlaczego wykonuje się taką operację? Zobacz co na ten temat mają do poradzenia fachowcy!
Obrzezanie to usunięcie części lub też całości napletka.
urolog z Gdańska
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Z reguły operacja ta ma charakter kulturowy albo jest po prostu religijnym obrządkiem. W ostatnim czasie jednak bardzo wzrasta liczba mężczyzn, którzy to z różnych powodów postanawiają na takie danie swojego penisa pod skalpel. Pytanie jest tylko, czy należy. Wymienia się tu argumenty za i przeciw, na których bazie jednak nie można wyciągnąć wymownych obiektywnych wniosków. Tak się składa, że w niektórych zakątkach globu, np. przede wszystkim w krajach anglojęzycznych, obrzezanie stało się u końca XIX wieku popularne przede wszystkim z powodów związanych z ważnymi poglądami quasi-medycznymi lub obyczajowymi. Na przykład w USA zabieg ten bardzo dobrze przyjął się, bo stał się odznaczeniem eleganckich bogatych Panów sfery średniej, więc następnie każdy chciał mieć taki atrybut. Do dziś wiele amerykańskich Pań oczekuje, by mężczyzna został obrzezany. Wytłumaczają to m.in. tradycją, higieną czy estetyką. Z kolei w naszej społeczności obrzezanie to temat tabu. Bierze się to m.in. z automatycznego skojarzenia operacji obrzezania z pochodzeniem żydowskim a także względami religijnymi, jakie to są konieczne na przykład pośród muzułmanów. Z drugiej strony, obrzezanie Gdańsk jest nierzadko niezbędnym składnikiem terapii w przypadku, gdy mężczyzna chorował na stulejkę. To również jest sprawa niepomiernie delikatna, o której często głośno się nie opowiada. Gdy jednak potrzeba Ci takiego zabiegu zgłoś się na obrzezanie Gdańsk. Z kwestią narządów rozrodczych jest powiązany się także urolog Gdańsk. Urolog Gdańsk leczy wszystkie rozmaite schorzenia powiązane z naszym układem moczowo-płciowym -


Wizytacja u doktora urologa dla niektórych z nas może kojarzyć się z dużym stresem i wstydem, dlatego trzeba już zawczasu się do niej odpowiednio przygotować.
Dowiedz się więc, z jakimi objawami zgłosić się do urologa i jak będzie zachodziła taka wizyta. W końcu problemy urologiczne to nic takiego, można je skutecznie wyleczyć.

Tags: mężczyzna, miasto, lekarz, problemy, konie