Dla dobrej formy i piękna. Dowiedz się, jakie zabiegi oraz specyfiki pochodzące z Chin będą dla ciebie właściwe

Posted on 27/10/2018 8:15am

Nasi rodacy coraz chętniej sięgają po techniki uzdrawiania oraz poprawiania urody pochodzące z dawnych czasów. Gdy rozchodzi się o zdrowie i urodę, niezwykle lubiane są receptury i zabiegi stanowiące tradycję chińskiej medycyny ludowej.


Chłopczyk
Author: Debbie Hallsworth
Source: http://www.flickr.com


Jak się pozbyć cellulitu?


Dużo kobiet boryka się z problemem cellulitu, który zjawia się w wybranych częściach ciała i nieładnie oszpeca skórę. Usiłują walczyć z nim z udziałem specjalnych specyfików, jak mleczka. Czasami użycie takich środków wspomaga się masażem. Również medycyna chińska zna rozwiązanie na podobne problemy. Optymalnie pomaga w takim wypadku masaż bańkami chińskimi Warszawa z pewnością pozwoli paniom odnaleźć takie usługi. Rzeczony masaż (intymne) spisuje się świetnie przy przeróżnych dolegliwościach, jak chociażby pleców oraz kręgosłupa. Jeżeli rozchodzi się o pielęgnowanie urody rzeczony masaż jest zalecany przy redukcji tkanki tłuszczowej, a także przy trądziku. Teraz podobne zabiegi bywają oferowane w gabinetach kosmetycznych.


Herbatka na rozgrzewkę


Medycyna chińska oferuje także liczne specyfiki naturalne, które świetnie wspierają układ na różnych płaszczyznach. Jednym z częściej spożywanych przysmaków jest herbata z żeń szenia. To herbata, który doskonale smakuje w czasie zimowym, bo posiada mocne zdolności rozgrzewające. Według tradycyjnych zapisów żeń szeń bywa stosowany przy infekcjach, jak również w celu wspomagania odporności.
Od dawna korzeń ten bywa również uważany za niezwykle mocny oraz efektywny afrodyzjak dla panów. Napar z żeń szenia świetnie dodaje energii, jak również wspomaga pracę mózgu.

Tags: zdrowie, Warszawa, czas, metody