Dobrze zbudowana masa ciała, to nie tylko zalety wizualne.

Posted on 09/10/2019 5:56am

Starożytny model męskości wyrażał piękno, które odwzorowywało harmonijność duszy i ciała mężczyzny. Zamysłem był zrównoważony rozwój ciała oraz ducha, co było wskaźnikiem autentycznego męstwa. Mocarna fizyczność, chociaż zespojona z przymiotami wewnętrznymi, była zasadniczym pierwszeństwem. Teraz u mężczyzn również można zaobserwować fenomen troski o ciało.
Dwóch umięśnionych mężczyzn
Author: Hotlanta Voyeur
Source: http://www.flickr.com
Prawidłowe troszczenie się o własną fizyczność jest dającym dobre rezultaty sposobem spędzania wolnego czasu, zmniejsza zagrożenie chorób oraz postęp starzenia się organizmu, mężczyzna harmonijnie rozbudowuje zarazem własną fizyczność, ale też i zmysłowość.

Większa część facetów pragnie by zaprawy w fitness klubie zapewniały rezultaty w postaci przybrania masy mięśniowej w dobrym tempie oraz pomagały w ukształtowaniu ładnej rzeźby.

Triumf można odnieść troszcząc się generalnie o trzy elementy, tj. zdrowe jedzenie, trening i suplementacja. Wcześniej czy później faceci, dla których ważne jest rozbudowanie muskulatury i siły przy jak najmniejszych skutkach dodatkowych, decydują się na treningi z wykorzystaniem koksu. Jako jeden z niewielu sterydów anabolicznych , oxandrolon jest często wykorzystywany przez panów.

Branie oxandrolonu nie powoduje skutków ubocznych. Oxandrolon jest stosunkowo bezpieczny dla wątroby. Dodatkowo, branie tego sterydu nie doprowadza do magazynowania się w organizmie wody i tłuszczu. Wspomaganie się anabolikami pozwala na osiąganie najlepszych wyników.
Muskularny mężczyzna
Author: Hammerin Man
Source: http://www.flickr.com
Prędki wzrost idealnej jakościowo formy, lepszej rzeźby, szybszej redukcji zbędnych kilogramów a także zwiększenie krzepy i wytrzymałości. Trzeba pamiętać, że sterydy, jeśli są przyjmowane nieprawidłowo, mogą kolosalnie zaburzyć pracę ciała. Opłaca się więc środki hormonalne, przyjmować uważnie.

Tags: sukces, cielesność, fizyczność, Zwycięstwo, Triumf