Gdzie można kupić suplementy?

Posted on 14/03/2019 8:51pm

Suplementy to dodatkowe witaminy i mikroelementy do naszego żywienia, które stanowią uzupełnienie. Są to składniki, które uzupełniają niedobory np. witamin w naszym organizmie. Pomagają nam lepiej się czuć oraz przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Suplementy diety możemy zakupić w postaci tabletek, soków lub batoników.


Suplementy diety
Author: iStock
Source: iStock
Suplementy dlapanów.

Mitem jest,że tylko Panie katują się dietami i chcą wyglądać atrakcyjnie. Mężczyźni także są świadomi tego, że ich ciało potrzebuje ruchu.

Dużo czasu spędzają na siłowni, ale nie wszyscy mają do tego predyspozycje. Aby zbudować masę mięśniową z pomocą przyjdzie kreatyna. Cieszy się dużym zainteresowaniem i jest suplementem, można kupić ją w postaci sproszkowanej, tabletkach czy nawet batonikach. Mamy możliwość nabycia jej również w różnych smakach. Istotne jest, aby zakupić tylko pewne suplementy, przeznaczone są do tego sklepy dla osób uprawiających sport.

Kreatynę mamy obowiązek przyjmować po wykonanych ćwiczeniach najlepiej z koktajlem. Aby podnieść libido oraz inne czynniki jest tribulus terrestris. Używanie go ma na celu poprawienie wydajności organizmu oraz libida a także podwyższenie testosteronu. Sprzyja także prawidłowemu rozwojowi tkanki mięśniowej.

trening siłowy
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Mikroelementy dla płci pięknej.

Każda kobieta chce mieć szczupłą i zgrabną sylwetkę. Nie zawsze jest to jednak możliwe pomimo faktu iż trzymają się wyznaczonych celów. Suplement diety, pomagający znikaniu zbędnych kilogramów z naszego ciała to l karnityna. Ta witamina jest znacząca dla naszego funkcjonowania. Dzięki niej tłuszcz znika z naszego organizmu gdy ćwiczymy.

Kolejna zaletą jest wspomaganie budowania tkanki mięśniowej w naszym organizmie oraz możliwość większego wykorzystania energii. Ten suplement diety może być przydatny kobietom, które intensywnie uprawiają sport. L karnityna w płynie coraz częściej łączona jest z zieloną herbatą, która także zbawiennie wpływa na nasz organizm. Hamuje rozwój bakterii w układzie pokarmowym oraz wspomaga odchudzanie. W podobny sposób l karnityna jak i zielona herbata skutecznie zniżają stopień złego cholesterolu w naszym organizmie.

Pamiętajmy, aby wszystkie suplementy spożywać z rozwagą i zgodnie z ich przeznaczeniem.

Tags: herbata, suplement diety, figura, suplementy, tłuszcz