Jak mądrze korzystać z zabiegu koloryzacji włosów, aby nadmiernie nie zniszczyć ich struktury

Posted on 02/03/2020 7:25am

Farbowanie włosów to dosyć popularny zabieg fryzjerski. Z wymienionej usługi, oferowanej zresztą przez wszystkie salony fryzjerskie, chętnie korzystają zarówno nastolatki, jak i kobiety po czterdziestce, jak również babcie po siedemdziesiątce. Rzecz w tym, by w trakcie zabiegów koloryzacji nie zniszczyć włosów.
biokap farby
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
Duża dostępność farb, jak również ich stosunkowo przystępne ceny powodują, że panie dość często koloryzują włosy. Robiąc zakupy w drogerii warto skoncentrować wzrok tylko na środkach wysokiej jakości, które niezwykle cenią inne użytkowniczki - zdecydowanie więcej znajdziesz na www. Na przykład dobrą opinią cieszy się marka Biokap farby te według klientek nie niszczą włosów, ale w znacznym stopniu poprawiają ich kondycję. W czasie zabiegu koloryzacji należy jednak bezwzględnie przestrzegać wytycznych zamieszczonych na ulotce wewnątrz pudełeczka.
biokap farby
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: AWBUD Wyroby Betonowe
biokap farby
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Nawet jeśli czterdziestolatka używa preparatów tak cenionych wytwórców, jak Garnier lub Biokap farby te są skądinąd naprawdę skuteczne, to jednak mimo wszystko warto przestrzegać paru podstawowych zasad. A mianowicie, regularne stosowanie specjalistycznych odżywek, balsamów czy szamponów pomoże chronić intensywność koloru. Warto również pamiętać, aby koloryzacji nie połączyć z pozostałymi zabiegami, np. trwałą ondulacją. Można także stosować hennę, chociaż ona na razie cieszy się zainteresowaniem niewielkiego grona reprezentantek płci pięknej - kremy na cellulit.
Nie wszystkie czterdziestolatki koloryzują włosy samodzielnie, gdyż wolą, żeby ten zabieg wykonała kompetentna fryzjerka. W czasie wizyty w gabinecie fryzjerskim można również pomyśleć o pasemkach - wówczas włosów nie trzeba zbyt często farbować, a poza tym znika problem odrostów.

Tags: firma, problem, temat, zakład