Jak szybko stracić na wadze?

Posted on 16/07/2019 7:23am

Pomysł na to, ażeby ekspresowo oraz dużo schudnąć, wpada niekiedy do głowy wielu ludziom, przeważnie spowodowane jest to potrzebą wbicia się w kieckę na ślub koleżanki albo wyjazdem na urlop.


Ekspresowe odchudzanie jednak nie jest możliwe.
mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Pozbywanie się nadmiaru tłuszczyku będzie procesem długookresowym, który – jeżeli ma przynieść świetne oraz trwałe rezultaty – musi ciągnąć się nawet paręnaście miesięcy. Wszyscy dietetycy są zgodni, iż nie można schudnąć 20 kilo w parę tygodni. Bezpieczne chudnięcie to ubytek 4 kilogramów tygodniowo, nie więcej. Jakim sposobem taki wynik uzyskać?


Pij sporo wody. Deficyt już 1% wody z organizmu spowodować może spadek formy cielesnej a także umysłowej aż o 10 %. Woda pomoże też oczyścić ciało z toksyn, jakie powstają w procesie spalania tkanki tłuszczowej. Konsumując powoli, łatwiej stracić na wadze, z tej przyczyny iż informacja o tym, iż konsumujemy dochodzi do mózgu dopiero po kilkunastu minutach. Daj zatem sobie dość czasu na posiłek - musimy wówczas skupiać się jedynie na nim, nie przeglądając gazety, nie rozmawiając przez telefon oraz nie korzystając z laptopa. Wysypiaj się - jeżeli zdarza Ci się siedzieć po nocach, powinieneś zacząć się wysypiać oraz kłaść się o stałych porach. Obniżona ilość snu sprawia, że żołądek produkuje większą liczbę kwasów żółciowych, co znacznie powiększa nasz apetyt. Kupuj produkty bez sztucznych dodatków - aromatów i innych. Zwracaj uwagę na obecność soli lub glutaminianu sodu – ich znaczna ilość w jadłospisie wywołuje zatrzymanie płynów w ciele co przynosi efekt obrzmienia.
Konsumujże co najmniej 3 posiłki dziennie, nie omijaj żadnego - zdrowy posiłek jest niezbędny do wyprodukowania należytej ilości energii. Jeżeli szukasz dietetyka w swoim mieście, wystarczy iż wpiszesz w wyszukiwarkę odchudzanie Wrocław.

Tags: efekty, posiłek, sposób