Jak zwiększyć swoją siłę bez zbędnego przyrastania tkanki tłuszczowej?

Posted on 29/01/2018 12:26pm

Osobom, które często chodzą poćwiczyć np. na siłownię, na pewno zależy na szybkim oraz efektywnym wzroście mięśni, jednak przy jak najmniejszej ilości tłuszczu. Takie właśnie cechy ma środek, który jest doskonałym źródłem znanego białka serwatkowego.


sportowiec
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse


Suplement wzbogaca kurację żywieniową sportowca o najbardziej wartościowe białko. Odżywka Hi Tec Protein jest złożona z trzech kluczowych składników oraz posiada aż osiemdziesiąt pięć procent białka w tzw. suchej masie. Komponent białkowy w preparacie to mieszanina koncentratu wspomnianego białka serwatkowego, białka mleka oraz białka pszenicznego. Składniki te dostarczają do organizmu pełny zestaw niezbędnych kwasów aminowych egzo- oraz endogennych. Całość naturalnie zawarta jest we właściwych ilościach. Bardzo ważny jest fakt, że wszystkie składniki preparatu świetnie się dopełniają oraz generują towar o bardzo dużych wartościach biologicznych (BV= 125). Nie mniej istotny jest długi czas wchłaniania. Gwarantuje to trwałe oraz stabilne porcje protein. Środek działa zarówno w dzień, jak i w nocy. Zmniejsza wtedy nocny katabolizm. Wspomniany efekt prędkiego przyrostu mięśni bez zwiększenia tłuszczu osiągalny jest dzięki wymieszaniu białka zwierzęcego oraz roślinnego.


Suplement sprzedawany jest w różnorodnych smakach np. waniliowym. Wartość energetyczna produktu wynosi 1607 kJ. Suplement posiada takie kwasy aminowe jak arginina, treonina czy też alanina. preparat Hi Tec Protein jest bardzo polecany sportowcom, którzy pragną uzupełnić w swym organizmie niedobór białka.
Powstaje on u osób, które aktywnie uprawiają sporty siłowe bądź stosują dietę redukcyjną. Taki preparat jest idealny na szybkie uzyskanie pożądanych rezultatów.

Tags: aminokwasy, preparat, lek, produkt