Jaki towar doda sportowcom dodatkowe porcje siły i powiększy ich wytrzymałość?

Posted on 08/03/2020 7:40am

Osoby, które chcą dbać o właściwy sposób życia, przede wszystkim powinni wiele trenować i uprawiać sport. A to natomiast jest bardzo wyczerpujące, lecz na szczęście tacy ludzie mogliby korzystać z pomocy specjalistów, którzy troszczą się o to, żeby dieta dla sportowców miała wszystkie niezbędne elementy.


Doskonałym przykładem jest towar popularnej firmy, która produkuje suplementy diety.


Strzykawki, odmładzanie
Author: Fotolia
Source: fotolia.pl


Europejski Dzień Walki z Otyłością
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Jednym z najsłynniejszych produktów jest odżywka pod nazwą Gainer Activlab Mass Up, która ma na celu powiększyć liczbę tak zwanych dobrych kalorii. Energetyzujący skład środka ma dodać spożywającym go osobom dodatkowej dawki węglowodanów oraz ekstrakt białka serwatki. Stanowi on doskonały budulec dla tkanek mięśniowych.

Podobny zajmujący tekst umieszczony jest tu, więc odwiedź witrynę makijaż permanentny bydgoszcz i zobacz, jakie treści tam znajdziesz. One również Cię zainteresują.

Opisywany preparat posiada kreatynę oraz tauryny, jakie są niezwykle dobrym neuroprzekaźnikiem. Dodatek w postaci monohydratu kreatyny w istotny sposób powiększa siłę skurczu mięśni w czasie wykonywania ćwiczeń i niezwykle zwiększa ich wytrzymałość.


Przedstawiany produkt jest sprzedawany w opakowaniach o różnych pojemnościach. Dla przykładu Gainer Activlab Mass Up 5000 to w praktyce aż pięć kilogramów niesamowicie wydajnego preparatu, który może uczynić, że każdy, kto będzie go stosował, będzie miał wielką siłę. Wartość energetyczna w 100g dawki takiego towaru to aż 393 kcal (166 kJ). W środku zawarte są takie kwasy aminowe jak L-alanina, l-cystyna czy też Glicyna i znacznie więcej. Jedną porcję (100g) należy rozmieszać z 200ml wody albo mleka.
Odpowiednią ilość pomoże wymierzyć zawarta w opakowaniu miarka. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, którego temp. nie powinna być większa niż 25 stopni Celsjusza. Trzeba również chronić preparat przed dostępem światła.

Tags: sport, aminokwasy, sposób, suplement