Kilka naturalnych sposobów, ażeby dodać sobie energii

Posted on 05/12/2018 7:32am

Optymalne nawodnienie ciała jest konieczne, by składniki odżywcze docierały do wszelkich komórek i równocześnie ażeby usuwać z ciała toksyny.


Co się będzie działo, kiedy nie pijesz wystarczająco dużo? Organizm "inteligentnie" gospodarzy wodą, zatem wykorzystuje ją tylko w procesach najbardziej koniecznych do życia.
mięśnie
Author: Macnetize.com
Source: http://www.flickr.com


Wystarczy, by twe nawodnienie spadło o jedynie 1-2 proc. poniżej normy, a wydolność układu zmniejszy się aż o dziesięć proc. Czujesz się wówczas nerwowy, zirytowany, pojawiają się kłopoty ze skupieniem, bóle głowy, senność, zatwardzenia. Szklanka wody z plastrem cytryny czy też limonki na dodatek uzupełni deficyty witaminy C w układzie, zwiększając odporność.


Innym sposobem na dodanie sobie energii może być Vigor Up cena jakiego nie jest bardzo wysoka, to suplement zawierający unikalne połączenie ekstraktów z ziaren kakaowca oraz liści yerba mate, jakiego energetyzujące działanie możesz spostrzec już po pierwszym użyciu. Standaryzowany wyciąg z guarany poprawia czas reakcji na bodźce, redukuje zmęczenie i dodaje werwy. Standaryzowany wyciąg z yerba mate wzmacnia siły wewnętrzne organizmu, zmniejsza uczucie zmęczenia. Celowo wyselekcjonowany wyciąg z kakao mieści teobrominę.
Witaminy z grupy B z kolei pomagają otrzymać energię z jedzenia, by wzmocnić witalność a także wytrzymałość organizmu, są one nieodzowne do prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego a także odpowiadają za poprawny transfer informacji poprzez mózg. Zestaw witamin i minerałów - odpowiednio dobrane proporcje składników mineralno-witaminowych uzupełniają deficyty oraz wzmacniają układ.

Tags: witaminy, lek, ciała, kłopoty