Korekcja nosa i ust bez operacji plastycznej

Posted on 14/09/2020 7:31am

Dużo kobiet i mężczyzn każdego dnia toczy walkę z własnymi niedoskonałościami. Badania wskazują, iż brak zadowolenia ze swojego wyglądu znacząco wpływa na całe nasze życie. Jak sobie poradzić z niezgrabnym nosem, czy z dołującymi nas wąskimi wargami?Zwykle rezygnujemy z udoskonalenia swego wyglądu, ponieważ obawiamy się operacji plastycznej oraz jej następstw.

Chcemy wyeliminować wszelkie Twoje niepewności oraz zapewnić Ci nowe oraz ciekawe wpisy. Zatem ciekawa treść (https://www.tuv.com/poland/pl/standardy-bezpiecze%C5%84stwa-produkcji-i-transportu-ifs-ifs-food-ifs-logistics-ifs-broker.html) oczekuje na Ciebie w poniższym linku.

Zniechęca nas również długi okres dochodzenia do pełni zdrowia, bolesne rany i konieczność noszenia opatrunków. Często też osoby, które zdecydują się na operację plastyczną, są krytykowane i określane mianem próżnych. Na szczęście, osiągnięcia nauki oraz medycyny, umożliwiają dziś niechirurgiczne zabiegi, pomagające uzyskać wymarzony wygląd - . Najpowszechniejsze z nich to bezoperacyjna korekcja nosa oraz modelowanie ust. Zabiegi są bezinwazyjne, trwają zaledwie kilkadziesiąt minut, a efekty są zauważalne natychmiastowo. Jak to się dzieje?
twarz
Author: DER-MED
Source: DER-MED


Modelowanie ust w salonach medycyna estetyczna jest realizowane przy zastosowaniu kwasu hialuronowego o konsystencji żelu. Kwas ten jest naturalnym składnikiem w organizmie ludzkim, nie jest zatem traktowany jako ciało obce, nie ma więc ryzyka powikłań – oczywiście pod warunkiem, że zabieg zostanie wykonany przez doświadczonego lekarza. Żel wprowadza się pod skórę warg przy użyciu bardzo cienkiej igły. W czasie zabiegu można zwiększyć objętość dolnej czy górnej wargi, wygładzić kontury ust oraz podnieść opadające kąciki. Z tego powodu, że kwas hialuronowy ma właściwości silnie nawilżające, usta po zabiegu stają się znacznie gładsze, odpowiednio napięte, polepsza się także ich naturalna barwa. Rezultat zabiegu utrzymuje się 8-12 miesięcy, po tym czasie należy go powtórzyć.Tak samo bezpieczna i skuteczna jest korekcja nosa, pozwalająca na pozbycie się nielubianego garbu, czy uzupełnienie ubytków oraz skorygowanie proporcji.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź tutaj (https://www.uroczysko7stawow.pl/spa-by-loccitane/day-spa) podobne materiały - one również są wartościowe.

Rzecz jasna, w czasie tego zabiegu nie da się zmienić wielkości nosa, w takiej sytuacji potrzebny będzie zabieg chirurgiczny - poznaj zabiegi medycyny estetycznej . Dodatkową zaletą zabiegu nieinwazyjnego jest to, iż pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu, jest zatem w pełni świadomy i na bieżąco może wskazywać, co jeszcze pragnie zmienić w kształcie nosa – dzięki temu wynik zabiegu będzie dokładnie odpowiadać jego wymaganiom.

Tags: medycyna estetyczna, zabieg, pacjenci