Kto mógłby zażywać aminokwasy BCAA i co one mogą dać?

Posted on 12/05/2022 7:29am

Każda osoba, jaka trenuje na siłowni, powinna posiadać własny niezbędnik. Do takiego obowiązkowego zestawu możemy na pewno zaliczać suplement menu pod nazwą BCAA.
apteki
Author: Flowizm ...
Source: http://www.flickr.com


Jednak co się za tą nazwą kryje?


Są to kwasy aminowe, których nasz organizm nie może wyprodukować, z tego też powodu muszą być dostarczane z zewnątrz. Zażywając każdy preparat, powinniśmy być świadomi w jakim celu go zażywamy. Istotnym działaniem środka pod nazwą Ostrovit BCAA jest zabezpieczenie przed rozkładem komórek w naszym organizmie. Zatrzymanie mechanizmów katabolicznych jest istotnym warunkiem konstruowania masy mięśniowej. Wymieniony preparat może ułatwiać organizmowi dostęp do kwasów aminowych, przez co nie ma konieczności rozkładu własnych tkanek mięśniowych.

Jeśli zaciekawiły Cię treści publikowane na tej stronie, to na pewno ta witryna (http://covidgentest.com/blog/14/paszport-covidowy-bez-konta-pacjenta-i-profilu-zaufanego-jak-go-otrzymac) również będzie dla Ciebie warta zainteresowania.

Kwasy aminowe BCAA mogą pomóc w budowie tkanki mięśniowej i mogą przyczyniać się do coraz lepszych wyników na treningach.


w gabinecie okulistycznym
Author: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Source: http://www.flickr.com


Preparat Ostrovit BCAA powinien znaleźć się nie tylko w szafce z suplementami dla osób zmagających się z katabolizmem, lecz również dla kolarzy i podobnych sportów wytrzymałościowych. Na półkach sklepowych możemy znaleźć wiele BCAA z domieszkami różnych elementów. Główna pora aplikowania preparatu to okres około treningowy. Porcja podawana przed treningiem powinna zawierać ok. 5g czystego BCAA, ale w niektórych wypadkach wykorzystuje się także porcję o wielkości 10g. Należy tutaj wziąć pod uwagę budowę figury (w tym masę ciała), charakter ćwiczeń czy też dietę.
Zaleca się jednak używać 1-2 porcje dziennie, także w dni bez treningów. Po zastosowaniu BCAA polepsza się siła, skraca się okres regeneracji, a mięśnie robią się wyraźniejsze oraz w większym stopniu podkreślone.

Tags: oko, mięśnie, krew