Techniki na podkręcenie atmosfery już od pierwszej nocy po weselu.

Posted on 02/07/2020 12:21pm

Targi ślubne są miejscem, gdzie reklamują się firmy branży ślubnej, planujące sprzedawać swoje usługi albo produkty przyszłym małżonkom. Kiedyś wystawcami byli głównie fotografowie, zachwalający swoje umiejętności, podpierając się portfolio pod postacią kilku pożółkłych albumów. Często im towarzyszyli im przedstawiciele tak zwanej branży muzycznej, czyli po prostu wszelakiej maści i wielkości zespoły weselne.
masaż
Author: zaphodsotherhead
Source: http://www.flickr.com
Nie było wtedy cateringowych firm, które mogą przygotować każdą imprezę, w tym również i wesela. W dowodnym miejscu, z jakimkolwiek tematem przewodnim i na nieograniczoną ilość zaproszonych gości. Nie było didżejów, to znaczy popularnych obecnie radosnych panów, którzy mają wystarczyć za całą orkiestrę i wodzireja zarazem. Didżej podobno będzie lepszy i tańszy, bo nie potrzebuje tak dużo zjeść i wypić, jeżeli ma mieć miejsce noclegowe, to wystarczy mu pojedyncze łóżko a nie kilka pokoi. I co najistotniejsze, z pewnością nie będzie źle śpiewał po wypiciu. Nawet jeśli nieco uraczy się weselną wódką, to nie wpłynie to przecież na jakość piosenek odtwarzanych z komputera lub płyty.

Ale najbardziej ciekawe dopiero się zaczyna. Mianowicie współcześnie na targi ślubne przyjeżdżają firmy na pierwszy rzut oka nie związane z tym biznesem. W jaki sposób bowiem traktować miejsce z napisem salon masażu z Warszawy - Nature - salon masażu. Mogłoby się wydawać, że jest to oferent mający niedużo wspólnego ze szczęśliwymi nocami tuż po ślubie. No, być może później niektórym może się przydać, ale żeby tak zaraz po zaślubinach. I tu ciekawa rzecz, bowiem jak najbardziej oferta będzie na miejscu.masażysta
Author: Ludovic ETIENNE
Source: http://www.flickr.com
Otóż hitem ostatnich lat są nie tylko weselne uroczystości, ale raczej to, co się będzie działo po odjeździe ostatniego gościa. Chodzi oczywiście o słynną noc poślubną. Żeby przypadkiem nie okazała się katastrofą, co by mogło w negatywny sposób wpłynąć na przyszłe pożycie małżonków, proponuje się im różnorodne zajęcia. Spowodować one mają, że w sypialni nie będzie nudno już od początku. Specjalne zdjęcia, nagrywanie inscenizowanych igraszek łóżkowych, i na koniec nauka masażu relaksującego , to oferty które się cieszą największym zainteresowaniem zwiedzających.

Tags: masaż