Najlepsze SPA w Polanicy Zdrój.

Posted on 11/12/2020 7:51am

Hotel ze SPA w Polanicy Zdrój to pięciogwiazdkowy obiekt w urokliwym miejscu.

Stwarza znakomite warunki do odpoczynku i odnowy biologicznej.
Hotel gwarantuje pobyt w luksusowych pokojach i apartamentach, w pełni wyposażonych.Na sześciu pietrach znajdują się różne atrakcje, których celem jest odprężenie i przyjemność gości. Odpoczynku dostarczy SPA z kompleksem saun, jacuzzi oraz basenami.


pełen Relaks w SPA w Polanicy
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
W hotelu doświadczyć także można różnorodnej gamy zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, masaży oraz kuracji spa.

Jeśli zaciekawił Cię zaprezentowany zagadnienie, odwiedź serwis test wodorowy warszawa, gdzie odnajdziesz dodatkowe info. Poszerz swoją wiedzę.Hotel oferuje też całą gamę prozdrowotnych aktywności fizycznych, aktywności dla dzieci oraz zdrową kuchnię. Wszystko to sprawia, że goście są zadowoleni i mają wyśmienite samopoczucie. W centrum Spa w Polanicy Zdrój można skorzystać z ekskluzywnych zabiegów z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej, pakietów odchudzających, upiększajacych i relaksujących.

Pensjonat polanica zdrój to wspaniałe miejsce dla romantyków z szeroką ofertą masaży, rytuałów i pakietów dla par. Spa to wspaniałe miejsce dla przyjaciółek jak i przyjaciół chcących w sposób niekonwencjonalny spędzić wspólne chwile. Obiekt jest również znakomicie przystosowany do organizowania spotkań integracyjnych, biznesowych czy okolicznościowych. Centrum SPA to miejsce głębokiego relaksu, które pozwala odzyskać stan harmonii ciała i duszy. Zbawienne działanie wody pozwoli ukoić zmysły i pozwala nabrać sił witalnych. W Centrum SPA znajduje się:
basen z masażerem, basen dla dzieci, trzy jacuzzi, zespół saun: fińska, turecka, łaźnia rzymska, misa lodowa oraz górski strumień. Hotel proponuje także bogatą ofertę sportową - do dyspozycji jest - sala fitness, kręgle, kort do tenisa.


Wizyta w Spa w Polanicy Zdrój to unikalne doświadczenie dla ciała i duszy.


To unikalna okazja, by zajrzeć w głąb siebie i odnaleźć nowe pokłady wewnętrznego spokoju i siły, które skrywają się głęboko uśpione we wnętrzu każdego człowieka.
Takiej przestrzeni odpoczynku, piękna oraz ukojenia dla zmęczonych codziennością zmysłów nie znajdzie się nigdzie indziej. SPA inspirowane bogactwem złóż minerałów oferuje pierwsze tak profesjonalne i kompleksowe zabiegi z zakresu odnowy biologicznej. W czasie zabiegów wykorzystuje się najwyższej jakości specjalistyczne preparaty najbardziej znanych koncernów kosmetycznych.Nowoczesne zabiegi, z których można skorzystać w 7 gabinetach SPA, oparte są na nasyconych naturalną energią produktach. Umożliwiają nie tylko odprężenie, ale także powrót sił witalnych, poprawę kondycji, wyglądu i samopoczucia.

Tags: gabinet, sauna, basen