Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś zadbaj o zniewalający uśmiech swojej pociechy!

Posted on 04/09/2019 1:23pm

W tej chwili coraz mocniej akcentuje się znaczenie zdrowego uśmiechu. Specjaliści biją na alarm: ponad 80 procent polskich przedszkolaków ma zepsute zęby.


Dlaczego tak się dzieje? Powodów jest przynajmniej kilka.
a2 clinic stomatologia wałbrzych
Author: A2 Clinic
Source: http://a2stomatologia.pl/


janpol
Author: IQ MEDICA Centrum Chirurgii Plas


Zła dieta obfitująca w słodycze, niedokładna higiena jamy ustnej oraz strach przed ceirpieniem. Dentofobia stanowi niesłychanie poważny problem, którego nie powinno się w żadnym razie lekceważyć. W przezwyciężeniu obaw naszych latorośli bez wątpienia pomoże stomatolog dziecięcy łódź - tak jak pozostałe polskie miejscowości - może poszczycić się całkiem obszerną „siecią” doświadczonych profesjonalistów. Pamiętajmy, że leczenie maluchów stanowczo różni się od postępowania z wobec dorosłych. Najmłodsi pacjenci wymagają wyjątkowego podejścia. Trzeba wykazać się cierpliwością i wyrozumiałością. Kluczem do owocnej współpracy jest pozyskanie zaufania. Jak ów cel osiągnąć? Wbrew pozorom sposobów nie brakuje. Odpowiedni wystrój gabinetu dentystycznego, oglądanie filmów animowanych podczas leczenia, upominki po udanej wizycie - możliwości jest naprawdę bardzo dużo.
Wystarczy odrobina wyobraźni, żeby odwiedziny u lekarza stomatologa stały się nie nieprzyjemnym obowstomatologa (zobacz https://stomatologiacichon.pl/implanty-stomatologiczne-zebowe/)le początkiem niezwykłej przygody a także sposobnością do fantastycznej zabawy, poznawania nieznanych dotąd „lądów”.

Tags: SPA, higiena, stomatolog, problem, sposób