Nowotwór i naturalna medycyna do walki z nim

Posted on 04/10/2019 10:22pm

Nowotwór to schorzenie, które jest powodem wielu śmierci w dzisiejszym świecie.
Niestety, specjalistom ciągle nie udało się zaprojektować dobrego leku na raka, choć ciągle pojawiają się nowe wiadomości o sporych progresach w tej najbardziej zagorzałej batalii w nauce.


Raka jeszcze nie da się zniszczyć, lecz wiemy już, które związki chemiczne umieją ograniczyć szansę na jego ekspansję. Konsumowanie niektórych owoców może spowodować, że nigdy nie zachorujemy. Dalej opisujemy trzy takie artykuły do jedzenia, które okazują się świetne dla naszego zdrowia i mogą ochronić przed ekspansją nowotworu.


Oliwa jest stosowana przez ludzkość od wieków. Wiadomości o niej są na przykład w Piśmie Świętym, bo drzewa oliwne rosną właśnie w rejonie Bliskiego Wschodu. Olej z tego biblijnego drzewka jest świetny dla organizmy. Jak wykazały najświeższe analizy lekarzy, też jego liście posiadają zbawienne cechy. W czasie serii analiz wykazano, że liść oliwny, a dokładniej ekstrakt z niego, wspiera rezultaty leczenia toksycznymi chemikaliami. Wyciąg z liści oliwki dodatkowo posiada silnie śmiertelne oddziaływanie na raka skóry. Podobnie okazało się w przypadku białaczki i nowotworu biustu. Jak można zauważyć, liść oliwny może mieć wielką rolę w trakcie kuracji, właściwości zapobiegawcze nie zostały jeszcze wykazane.


Granat to smakowity owoc. Jego ekstrakt jest odświeżający, a jak wykazały eksperymenty, posiada wiele cech, które mogą zwalczać złe komórki rakowe. Ekstrakt z granatu bardzo niszcząco działał na komórki nowotworu piersi, jelit i prostaty. To powoduje, że szczególnie panowie w wieku dojrzałym muszą regularnie popijać napój z tego egzotycznego owocu, by nie blokować rozrost niebezpiecznych nowotworów w rejonie krocza. Co interesujące, granat jest owocem, który wykazuje bardzo zbawienny wpływ na formę organizmu w innych kwestiach. Pomaga zwalczyć wszelakie schorzenia układu krążenia i chorobe, sprowokowane przez mikroby.
Warzywny sposób na zdrowie
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse


Granat i liść oliwny są znane przeciętnemu mieszkańcowi kontynentu europejskiego, w przeciwieństwie do egzotycznej rośliny z wysp Pacyfiku – noni. Dużo osób, które trudnią się medycyną naturalną,rekomenduje jedzenie noni w celu pokonania sporej liczby chorób. Od pewnego czasu standardowa medycyna zaczęła badać cechy tego owocu. Jak się okazało, częste picie soku z noni wykazuje zbawienny wpływ na zastopowanie ekspansji raka między innymi w biuście. Również podczas trwania walki z rakiem warto spożywać sok z tych roślin, by wzmocnić siebie w walce z chorobą. Badacze twierdzą jednak, że nie powinno się przyjmować ekstraktów z noni podczas leczenia toksycznymi chemikaliami.
Co tu dużo pisać, warto brać suplementy z tymi elementami. Wspierajmy naukowców, by ciągnęli swoje badania i znajdowali kolejne działające substancje. Więcej: .

Tags: owoce, rośliny, skóra, Prostata, czas, medycyna, nowotwór