Parę przydatnych wskazówek dla pań, jakie chcą dobrze się prezentować w noszonej biżuterii.

Posted on 10/01/2021 7:44am

Biżuteria to piękny dodatek do stroju, szczególnie jeżeli się ją dobrze dopasuje. Najróżniejsze błyskotki i świecidełka panie zakładają już od tysięcy lat, co najwyżej się zmieniają trendy i stosowane materiały.
znieczulenie
Author: Henry Zbyszynski
Source: http://www.flickr.com


Ale w praktyce odpowiednie dobranie biżuterii wcale nie zalicza się do łatwych rzeczy i należy przy tym zwrócić uwagę na parę ważnych rzeczy.

Zobacz w tym miejscu, sprawdź ofertę oliwa hiszpańska naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne stawki, więc nie będziesz żałować!

Przede wszystkim biżuterię należy wybierać do sylwetki, jaką ktoś ma. Poszczególne elementy nie mogą być zbyt duże, bowiem będą ciężko wyglądały, lecz również za małe, bo będzie je ciężko dostrzec. Niektóre panie preferują styl który polega na zakładaniu możliwie dużych błyskotek, lecz zbyt duża złota bransoleta na delikatnej ręce nie zawsze będzie odpowiednio się prezentować. Poza samym wzrostem ważny jest również kształt sylwetki, na przykład tęższe osoby nie będą dobrze wyglądać ze zbyt widoczną biżuterią.


Jeśli chodzi o wybór kolczyków należy także mieć na względzie kształt twarzy, powinny się one odpowiednio z nią harmonizować, a nie zbyt mocno podkreślać niedoskonałości.

Zaciekawiły Cię omawiane dane? Kliknij na nowy tekst (https://atomrtg.pl/) a na pewno dowiesz się nowych rzeczy, które Cię zafascynują.

Tak samo jest z dekoltem, jeżeli będzie on nieco większy, to doskonale sprawdzi się tu na przykład naszyjnik z onyksu. Warto też zwrócić uwagę na to, ile lat ma dana pani, ponieważ nie wszystko każdej osobie będzie pasowało.
Zwłaszcza będzie to dotyczyć to barwnych kamieni czy kryształków, jakie świetnie się prezentują na młodszych kobietach, lecz na nieco starszych już nie zawsze. Tu znacznie lepiej się sprawdzi tradycyjne srebro, bursztyny, perły i inne naturalne minerały.

Tags: oczy, kobieta, osoba