Piękny uśmiech jest tym, co najczęściej pozwala przełamywać pierwsze lody i zawierać nowe przyjaźnie

Posted on 22/02/2019 7:30am

Ładny oraz śnieżnobiały uśmiech od wieków jest wizytówką niejednego człowieka. Wolimy mieć kontakt z ludźmi, którzy mają zdrowe i ładne zęby.
szpital
Author: Stefan Krasowski
Source: http://www.flickr.com


implanty
Author: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii
Source: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii


tatuaże
Author: Hot Gossip Italia
Source: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach znanych jest mnóstwo sposobów na to, żeby skorygować różne małe błędy naszego genotypu. Jeśli mówimy o zębach, to przecież mamy możliwość je wybielić, ale także wyprostować przy użyciu aparatu ortodontycznego. A co uczynić, jeżeli nie mamy jakiegoś zęba? Mało kto ma zamiar pokazywać wszem i wobec braki w uśmiechu. Wobec tego warto podumać o implantach. Są one na tyle fajne, że dzięki nim nie będą nam wypadać zęby, które stały obok zęba, którego już nie mamy. Musimy zapełnić dziurę, żeby chronić inne zęby przed wypadaniem. implanty w obecnych czasach bywają już niebywale nowoczesne. Praktycznie w niczym nie różnią się od ludzkich zębów. Niekiedy po prostu nie da się nawet zorientować, że któryś ząb jest implantem. I przecież o to chodzi. Zwłaszcza jeżeli implant musi wypełnić lukę po zębie gdzieś z przodu szczęki. Wówczas dentysta wykazuje znaczną staranność w tym, aby wszystko wyglądało jak najbardziej naturalnie. To jest znakiem najlepszego specjalisty, że jest w stanie wyszukać taką wielkość i odcień zęba, że będzie prezentował się on jak nasz własny. Niestety implanty (zobacz istotnie odnajdziesz welldent.pl) nie bywają opłacane przez NFZ i musimy za nie zapłacić.
Jednak piękny uśmiech wydaje się być wart każdej ceny. Nareszcie będziemy mogli się bez zażenowania uśmiechać i nie będziemy się wstydzić rozmowy z innymi osobami. Na nowo poczujemy po prostu radość życia.

Tags: zęby, implanty, dentysta, wiek, specjalisty