Plastyka warg sromowych - specyfika zabiegu

Posted on 09/06/2020 7:59am

Plastyka warg sromowych jest to zabieg pozwalający na zmianę układu jak też wielkości warg sromowych. Możemy ją wykonać bez względu na to, czy ma to zajść ze względów praktycznych, estetycznych, bądź leczniczych.
Nie ma również znaczenia czy zniekształcenie jest wrodzone, powstałe w wyniku nieszczęśliwego wypadku, albo też gabinet kosmetyczny gdynia jako konsekwencja porodu. Zabieg tenże może być konieczny z całego szeregu przyczyn. Nadto duże wargi sromowe wewnętrzne niekiedy wystają poza wargi zewnętrzne, a to może u wielu kobiet wywoływać brak akceptacji wyglądu . Jednakże niezależnie od rzeczy powiązanych z wyglądem, dolegliwość tego rodzaju może o wiele utrudniać codzienną działalność, choćby poprzez duże prawdopodobieństwo regularnego powstawania otarć o bieliznę – co jest przede wszystkim niesympatyczne przy obcisłych ubraniach. Kłopot będzie jeszcze większy w przypadku prowadzenia czynnego trybu życia (turystyka, lub sport – i to w bardzo rozmaitych dyscyplinach). W niektórych wypadkach kłopot może pojawić się również w czasie trwania stosunku. ginekologia estetyczna otwiera możliwości rozwiązanie owego problemu.Jeżeli interesuje cię operacja plastyczna miejsc intymnych, ginekologia estetyczna - cennik.


herbata


Labioplastyka - sposoby. Metoda wycięcia klinowego jest o tyle pomyślna, że niebezpieczeństwo podrażnień w okresie pooperacyjnym będzie o wiele mniejsze, niż w przypadku wielu innych technik, a na dodatek z reguły pozwala uniknąć dostrzegalnych śladów. Dla Pacjentek ważne będzie także i to, że sposób wykonywania techniki V daje możność zachowania naturalnego układu warg sromowych, tym samym efekt finalny jest bardziej estetyczny. Informacje o tym zabiegu znajdziesz tutaj - .
Istotne jest, by zabieg labioplastyki został ukończony powyżej 2 tygodnie przed miesiączkowaniem, jako że daje to więcej czasu na prawidłowe gojenie po zakończeniu zabiegu.

Tags: Pacjent, ginekolog, kłopot