Podstawowe wiadomości o magicznym miejscu na kobiecych ciałach, metoda zwiększania punktu G.

Posted on 16/06/2020 7:47am

Satysfakcja z seksualnego życia może być uzależniona od bardzo wielu najróżniejszych czynników, mających wpływ na to, jak kobiety czują bodźce i na nie reagują. Jednym z ważniejszych jest magiczny punkt G, uważany za jedno z najwrażliwszych miejsc na ciele kobiet.


gabinet ginekologiczny
Author: Agência de Notícias do Acre
Source: http://www.flickr.com
Wokół tego punktu przez lata narosło wiele mitów i legend, niektórzy wręcz twierdzą że on nie istnieje, i rzeczywiście po dziś dzień pośród lekarzy trwają dyskusje o to, gdzie on się ma dokładnie znajdować. Zdecydowana większość twierdzi, że punkt G leży na przedniej ściance pochwy, około pięciu centymetrów od wejścia i jest rozmiarów niewielkiego guzika.

Jest on ogromnie unerwiony, gdyż w tym właśnie miejscu stykają się połączenia czuciowych nerwów, dlatego też jego właściwe stymulowanie może doprowadzić do orgazmu. Niestety nie jest tak u każdej kobiety, bo wtedy raczej by nie było tak wielu problemów z uzyskaniem rozkoszy w łóżku, są jednak sposoby na to, aby przede wszystkim nauczyć się go odpowiednio pieścić, a po drugie powiększyć jeśli będzie taka potrzeba.

Jednym z coraz popularniejszych obecnie zabiegów, który wykonuje coraz więcej kobiet pragnących czerpać więcej przyjemności ze współżycia, jest powiększenie punktu g (więcej informacji). Ten właśnie zabieg jest polecany szczególnie paniom, jakie mają problemy z osiągnięciem orgazmu albo nie czują wszystkiego tak jak by pragnęły. W największym skrócie polega on na wstrzyknięciu w przednią ściankę pochwy niedużej ilości substancji, która wypełni tkankę.


zabieg chirurgiczny
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie oparta ona będzie na kwasie hialuronowym, lecz niekiedy wykorzystuje się kolagen albo pobrany z ciała tłuszcz. W wyniku takiego zabiegu ta właśnie część pochwy zaczyna być podniesiona i dzięki temu dużo bardziej wrażliwa na stymulację. Wszystko odbywa się w znieczuleniu miejscowym i trwa około dwudziestu minut, i już po paru godzinach można spróbować jakie efekty przyniósł. Koszt zabiegu to około dwóch tysięcy złotych, a jego efekty utrzymują się nawet do dwóch lat, po tym czasie można go powtórzyć.

Tags: kobiety, kolagen, lekarz, zabieg, łóżko, guzik