Prezentacja zalet i wag, jakie mają stomatologiczne implanty, w jaki sposób są one mocowane w szczęce.

Posted on 15/05/2019 7:37am

Utrata zęba nie musi wcale oznaczać tego, że do końca życia będzie się chodzić z dziurą po nim. Współczesna stomatologia proponuje wiele sposobów na to, żeby brakujące ubytki jakoś uzupełnić, a ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem cieszą się implanty.


Ich popularność cały czas wzrasta, mimo że nie należą do metod najtańszych. Wybierając tego typu zabieg przeważnie liczyć się trzeba z wydatkiem co najmniej paru tysięcy, ale jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, to implant niejednokrotnie posłuży do końca życia. Implanty - oferta implantów wola warszawa - Radom to po prostu specjalnie opracowane i wytworzone tytanowe śruby, które wszczepia się w kości w szczęce - . Wybór tytanu nie jest przypadkowy, gdyż metal ten jest niezwykle wytrzymały, a równocześnie jest doskonale tolerowany przez ludzkie organizmy.


na basenie - Hiszpania
Author: Fresco Tours
Source: http://www.flickr.com
Uzupełnienie zębów przy pomocy implantów należy rozpocząć od wizyty u lekarza, który zajmuje się takimi rzeczami. Na podstawie wykonanych badań szczęki i oczekiwań pacjenta zaproponowane zostaje jak najlepsze rozwiązanie. W przypadku pojedynczego ubytku najczęściej na śrubie umieszczana jest korona, która będzie praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwych zębów. Przy większych ubytkach można wybrać inne rozwiązanie, to znaczy na śrubie osadzany jest specjalny most - perfekcyjne implanty Radom.


Samo umieszczenie implantu jest stosunkowo prostym zabiegiem, polega na nacięciu dziąsła, zrobieniu niewielkich otworów w kości i wkręceniu śrub. Kolejne kilka miesięcy będzie trwał proces zrastania kości z wstawionym implantem, po czym przystąpić można do odbudowy brakujących zębów.

Tags: zęby, olej, lek, Wybór