Przeziębienie może niestety zagnać nas do łóżka w każdym czasie, nie tylko jesienią - dlatego w domu trzeba posiadać zaopatrzoną apteczkę

Posted on 18/01/2018 11:14am

Zazwyczaj wszystkim zdaje się, że grypa może nas złapać jesienią albo zimą. Niestety nie potwierdzają tego statystyki. Wczesna wiosna również jest okresem, gdy ludzie łapią grypę.


Na wiosnę zazwyczaj już tak mocno cieszymy się, że jest cieplej, że nie zważamy na logiczne przesłanki do tego, żeby nie ubierać się nazbyt lekko.
Wiatr w tym czasie bywa jeszcze raczej przenikliwy, a słońce jeszcze nie świeci nazbyt mocno. Jeśli założymy tylko sweterek, to pewnie się to zakończy grypą, zwłaszcza jeżeli wracamy do domu po zachodzie słońca, gdy temperatura odczuwalnie spada. Wszyscy znamy przecież przysłowia pogodowe, przykładowo - Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata.W marcu jak w garncu.


Dziewczyna
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com


owłosienie
Author: Jérôme Decq
Source: http://www.flickr.com


Wobec tego w swojej apteczce zawsze warto mieć Sambucol. Zwłaszcza mamy małych dzieci powinny być w niego zaopatrzone. Proszki albo tabletki na przeziębienie i syrop można zastosować już w przypadku półrocznych maluszków. To doskonała informacja. Lek jest skuteczny, ale łagodny dla zdrowia takich maluszków. Jeśli zastanawiamy się czy zakupić Sambucol cena powinna rozwiać wszystkie nasze wątpliwości, ponieważ jest ona niezwykle przystępna dla każdego rodzica. Sambucol to naturalny preparat, który wspiera system odpornościowy naszego szkraba.
Dzięki temu dosyć prędko możemy zauważyć poprawę stanu zdrowia naszego maleństwa. Preparat ten jest regularnie zalecany przez pediatrów, gdyż posiada duże ilości witaminy C oraz wyciąg z owoców czarnego bzu.

Tags: Diety, żel, preparat