Sposoby na wspaniały uśmiech

Posted on 03/12/2019 7:56am

Jeżeli jesteś zdrowy, twój uśmiech powinien to odzwierciedlać – mówią stomatolodzy. Co więcej, są zadania, że zdrowe zęby mają wpływ na stan naszego zdrowia. Stała higiena oraz brak ubytków działa pozytywnie na zdrowie układu pokarmowego, serce, płuca, a nawet na jakość naszego życia seksualnego. Statystyki mimo wszystko alarmują, że statystyczny Kowalski narzeka na ubytki w uzębieniu.
narzędzia dentystyczne
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Problem jest poważny. Ubytki w uzębieniu sprawiają, iż pozostałe zęby są bardziej obciążone, zaczynają się przesuwać i pochylać, co w rezultacie prowadzi do efektu domina – zęby sąsiadujące z pustą przestrzenią po zębie zaczynają się ruszać. Z tego powodu nie należy zwlekać z wizytą u stomatologa. Więcej na stronie

u dentysty
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
A co gdy nasze zęby, mimo że są wyleczone, nie prezentują się najlepiej? W takich sytuacjach na ratunek przychodzi stomatologia estetyczna. Najbardziej powszechnym zabiegiem, który błyskawicznie zmieni stan naszych zębów jest wybielanie, dzięki któremu w krótkim czasie zostaną rozjaśnione o parę tonów.

Kiedy uzębienie mamy kompletne, lecz diastema czy nierówności szkliwa powodują nasze złe samopoczucie stomatolog może zaproponować nam licówki. Są to porcelanowe łuski, bardzo delikatne, mocowane na licowej (wargowej i policzkowych) stronach zębów. Z racji, iż są wykonane z bardzo odpornego materiału, jesteśmy w stanie je użytkować nawet 15 lat. To szybki i coraz popularniejszy sposób na posiadanie "hollywoodzkiego uśmiechu". Z ich pomocą stomatolog Wrocław jest w stanie zmienić pacjentowi odcień zębów, polepszyć ich kształt oraz długość i szerokość, a nawet odbudować brakujące braki. Szukaj tutajIdealną metodą na uzyskanie naturalnego uśmiechu, poprawienie rysów twarzy i dykcji są implanty. Dentysta wszczepia kilka implantów , a następnie mocuje na tym rusztowaniu protezę zębową. Zabieg poprzedza wykonanie badań oraz prześwietlenie szczęki. Implanty są zakładane są w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu znieczulenia w kość szczęki zostaje wkręcona śruba która stanowi podstawę implantu. Gojenie się rany oraz zabliźnienie kości trwa kilka miesięcy.

Wspaniały uśmiech jest naszą wizytówką i potrafi pomóc w życiu. Pomaga zdobyć sympatię i zaufanie. Dodaje pewności siebie i optymizmu. Zwyczajnie, odmładza!

Tags: wybielanie, implanty, stomatologia estetyczna