Sterylizator w gabinecie kosmetycznym lub stomatologicznym – który rodzaj wybrać, by był skuteczny i nie za drogi?

Posted on 21/06/2018 7:27pm

Sterylizator to urządzenie, bez którego nie możemy sobie wyobrazić działanie gabinetu kosmetycznego. Sprawia on, że możemy bez trudu wysterylizować zastosowane narzędzia tak, by można je kolejny raz użyć – bez szkodliwych dla zdrowia bakterii czy wirusów.
Jaki autoklaw zakupić, by był on skuteczny, a jednocześnie nie wyniósł nas zbyt wiele?


planmeca


Nabywając autoklaw parowy przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na jego wielkość . Punkt ten zdaje się być nieistotny, jednak jest on bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania autoklawu. Zakup za małego sterylizatora zmusi nas do kilkukrotnego uruchamiania sprzętu, co może powodować duże koszty eksploatacyjne. Jeśli z kolei zainwestujemy w zbyt wielki autoklaw parowy, będzie on wykorzystywał dużo prądu. Musimy więc rozważyć nasze zapotrzebowanie i wybrać sprzęt tak, by idealnie spełniał nasze oczekiwania.


Laboratorium
Author: Matteo Bagnoli
Source: http://www.flickr.com


Opłaca się też zastanowić się nad marką kupowanego przez nas akcesorium, ponieważ zazwyczaj jest ona tożsama z jego jakością. W aktualnych czasach największym powodzeniem cieszą się sterylizatory marki Planmeca- więcej o planmeca na stronie.
Klienci doceniają tę markę ze względu na dość wygodne użytkowanie, a także bogaty wybór różnego rodzaju sterylizatorów – dzięki temu w ofercie marki Planmeca każdy użytkownik bez trudu znajdzie model, które spełni jego oczekiwania. Dużą rolę odgrywa tu także cena – pomimo wysokiej jakości wykonania autoklawy tej marki są dość tanie, dlatego też ich kupno nie jest aż tak dużym obciążeniem dla naszego portfela.

Tags: ruch, gry, zakup