Szybkie i proste przepisy na niepowtarzalny posiłek, który doceni Twoja rodzina!

Posted on 16/10/2020 8:51am

Pyszny obiad może poprawić humor wszystkim domownikom! Gdy nie masz koncepcji na to co przygotować na najbliższy posiłek, koniecznie skorzystaj z polecanych pomysłów na pyszny obiad, który zostanie spałaszowany ze smakiem przez nawet wybitnego niejadka!
Standardowy obiad na który radują się wszyscy domownicy

Pierogi ruskie, każdemu wiadome danie, w naszym kraju posiadają niesłabnące grono miłośników. Wskazuje na to nawet fakt, że podawane są w każdym barze szybkiej obsługi, gdzie z chęcią są wybierane przez konsumentów. Koszt ich zrobienia jest niewielki, a wynik zawsze przepyszny i pożądany. Pierogi ruskie wbrew pozorom nie wywodzą się z Rosji, są sławne tylko w Polsce i na Ukrainie. Przygotowuje się je szybko i można łatwo przechowywać je zmrożone (sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem),
obiad
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
z tego powodu są jednym z ukochanych dań studentów przebywających z dala od domu. Do ich przygotowania musimy mieć pół kilograma mąki, następnie wystarczy letnia woda, ok jedna szklanka, 1 jajko. Przyprawy do smaku i mamy gotowe produkty do zrobienia ciasta.

Trzeba je tylko razem połączyć urabiając ciasto, które kolejnie odkładamy na 15 minut. Do przyrządzenia nadzienia musimy mieć pół kg ziemniaków, z których zdejmujemy skórkę i wstawiamy na gaz. Następnie rozdrabniamy je za pomocą maszynki. Następny niezbędny element to twaróg, którego dodajemy 200 gram, lub więcej jeśli lubimy aby nasz farsz był bardziej serowy. Oczywiście całość znowu doprawiamy solą i pieprzem, stosownie do własnego uznania. Nadzienie mieszamy razem - obowiązkowo musi w sobie mieć podsmażoną cebulę! Teraz wystarczy rozwałkować ciasto, wyciąć z niego kółka, umieścić na nie odrobinę nadzienia i dokładnie skleić.

Odpowiada Ci ten artykuł? Ekstra, jednak kliknij dodatkowo tutaj - znajdziesz tam bardzo użyteczny wpis, który również okaże się dla Ciebie interesujący.

Wkładamy nasze pierogi do wrzącej wody i czekamy do 5. minut.Wypróbuj wcześniej nieużywany przepis

Wszyscy wiedzą z tego, że powinno się spożywać ryby. Następna z potraw, która podbije serca Twoich najbliższych to łosoś z warzywami. Kup łososia, w ilości jaka będzie wystarczająca do nakarmienia wszystkich. Pamiętaj o warzywach - brokuły, pieczarki, papryka słodka, cebula, i wszystkie jarzyny na jakie mamy chęć. Zieleninę trzeba poszatkować, przyszykować naczynie żaroodporne i nasmarować je masłem. Wszystko doprawić i wstawić do piekarnika na 35-40 min., nastawiając temp. na 200 stopnii. Gdy wyciągniemy zieleninę, kolej na kotlety z łososia, które także wkładamy szczelnie zawinięte folią do piekarnika na 30 minut. Powstałym sosem można oblać nasze warzywa i łososia. Tak przygotowany posiłek możemy skonsumować z apetytem- więcej.

Tags: warzywa, przyprawy, Filety, Składniki