Twoi znajomi często dowcipkują, że siłownia to Twój drugi dom

Posted on 20/06/2020 7:48am

Cóż, troszeczkę racji w tym powiedzeniu zapewne się odnajdzie. Bardzo lubisz sport i nic tego nie zmieni.


Odkąd pamiętasz byłeś osobą niezwykle aktywną fizycznie.
rodzina
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Jako kilkuletni chłopiec uwielbiałeś rower i piłkę nożną. Jako nastoletni młody mężczyzna byłeś oczarowany bieganiem i koszykówką. Dla Ciebie pogoda nie miała większego znaczenia - aby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu nigdy dla Ciebie nie było przeciwwskazań. Z biegiem czasu zacząłeś czerpać przyjemność z ćwiczeń na siłowni - w teraźniejszym czasie nie umiesz już z nich zrezygnować. Wygospodarowujesz sobie cztery kilkugodzinne wizyty w tygodniu i oddajesz się męczącym ćwiczeniom. Zacząłeś też odpowiednio się odżywiać, gdyż wiesz, jak ważne dla osoby takiej jak Ty okazuje się właściwe odżywianie i specjalne witaminy. Odnalazłeś dla siebie doskonale zaopatrzony sklep z odżywkami online i tam kupujesz niezbędne Twojemu organizmowi suplementy. Bardzo dużo ćwiczysz, stosujesz dietę, a Twojego ciała, a szczególnie rzeźby mógłby Ci zazdrością niejeden nastolatek. Wysiłek popłaca, zdrowe żywienie również - Ty okazujesz się najlepszym na to przykładem. Trzeba też nadmienić, że dzięki temu też wyglądasz o wiele młodziej, aniżeli wskazuje na to metryka.


Mawia się, iż w zdrowym ciele zdrowy duch - troszkę prawdy w tym jest. Ty nawet nie pamiętasz, kiedy ostatnio rozbolała Cię choćby głowa.
Odpowiedni sposób żywienia i ogromna porcja ruchu czynią Cię człowiekiem niesłychanie silnym i odpornym na różne dolegliwości. Tylko pozazdrościć.

Tags: ruch, organizm, suplement, zdrowe