Uzdrawianie kwantowe i duchowe - czyli, leczenie nie uwzględniając ingerencji wewnątrz fizyczne wnętrze naszego własnego ciała

Posted on 16/10/2020 8:16am

Na czym polega uzdrawianie kwantowe oraz jakimi rzeczami się różni od bioenergoterapii? A uzdrawianie duchowe? Na jakich zasadach ta rzecz działa i w czym pomaga? Czy obie formy uzdrawiania są bezpieczne i skuteczne? Tego wszyściutkiego dowiesz się, czytając nasz nowiutki felieton!
moda
Author: BOSS Green
Source: BOSS Green


dziecko
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com


Bioenergoterapia to stosowany jeszcze niedawno termin, który to wielu ludziom kojarzy się z naciąganiem naiwnych ludzi, a także nawet i zwykłą głupotą. Istnieje jednak niewiarygodnie wiele zwolenników tej konkretnej metody, która to zaliczana bywa do medycyny niekonwencjonalnej.

Zaciekawił Cię nasz temat? Wejdź więc w ten link, dowiedz się i sprawdź (http://www.apteka.sloneczna24.pl/oczyszczanie-organizmu.html), czy kolejne wątki także wydadzą Ci się zajmujące. Sądzimy, że tak.

Z jakiego powodu jednakże wspominamy o tym, skoro w temacie nie ma o tej rzeczy słowa? Otóż jest, lecz pod innego rodzaju nazewnictwem. Od niedawnej pory bioenergoterapię przezywa się: uzdrawianie kwantowe, które to często mamy możliwość odnaleźć pod hasełkiem: "Leczenie bez skalpela". Polega ta metoda na uleczaniu poprzez dotyk, i choć autentyczność takich zbiegów - fakt, czy też one działają - nie bywa nigdzie potwierdzony naukowo, to sporo ludzi w te rzecz wierzy.

Czy opracowane na tej witrynie posty spodobały Ci się? Masz ochotę na następne? Zatem chcemy Ci powiedzieć, że już oczekują na Ciebie rzetelne fakty.

Bywa to najprawdopodobniej zasługa mocy sugestii, która to umie zdziałać najczęściej niemożliwe.


Kobieta, piegi
Author: Monthly
Source: Fotolia


Jeśli chodzi o uzdrawianie duchowe, to jeśli w dobry sposób się tej rzeczy po przyglądać, bywa to alternatywa terapii, jednak przeprowadzany nie poprzez Psychologów, lecz osoby posiadające certyfikaty oraz dyplomy z różnych zajęć związanych z duchowością i tak zwanymi "Bioradami".
Tego typu uleczaniu można się poddać w bardzo dużo niełatwych sytuacjach. Ogólnikowo rzecz ujmując obydwie metody uzdrawiania same w sobie są bezpieczne, jednak dużo zależy od naszego własnego nastawienia. To samo\ta sam rzecz tyczy się ich skuteczności.

Tags: Leczenie, studia, Psycholog, sposób, metody