W jaki sposób dbać o siebie, gdy pojawiają się problemy - innymi słowy o tabu w higienie

Posted on 17/04/2019 7:43am

każdego dnia wykonujemy czynności zespolone z higieną, chcemy czuć się dobrze w swojej skórze, bo wtedy i nastrój jest na odpowiednim poziomie. Jednak codzienne czynności w postaci kąpieli, czesania włosów lub nawet przygotowywania makijażu nie zawsze są wystarczające.


jesień
Author: Hiii Fiii
Source: http://www.flickr.com
W wielu przypadkach potrzebna jest dodatkowa ochrona, by czuć się czysto, dobrym przykładem jest sytuacja związana z problemem nietrzymania moczu, który dotyka coraz to więcej osób. Pomóc w tym może codzienne używanie tena lady extra, są to specjalne podpaski dające poczucie suchości oraz świeżości. Podpaski zawierają specjalny wkład dry fast core, który odpowiada za to, by wilgoć pozostała w środku podpaski. Wkład ten posiada wiele plusów, a więc jego chłonność jest o wiele wyższa od tej w tradycyjnych podpaskach, zawarty w nich system fresh odour control przeciwdziała powstawaniu brzydkiego zapachu, a mikroperełki odpowiadają, by płyn znajdował się wewnątrz, co zapewnia uczucie suchości. Wielkim plusem jest również to, że podpaski te są przyjemne i delikatne dla ciała, a to ważne przy ich nieustannym stosowaniu. Tena lady extra doskonale sprawdzają się także w czasie połogu, gdy układ wewnętrzny wraca do stanu sprzed ciąży i oczyszcza się. Poza tak trudnymi tematami są również te bardziej przyziemne, jak higiena nosa i oczu, oczyszczanie ran, płukanie uszu lub też rozcieńczanie produktów do inhalacji.

Czy to zagadnienie niesamowicie Cię ciekawi? Jeśli tak, to wejdź tutaj i poznaj naszą firmę (https://apteka.sloneczna24.pl/dolgit-krem-100-g.html) - poznasz tu nieprawdopodobnie ciekawe informacje.

Tutaj więcej: markowa tena lady extra.

Podczas tych działań świetnie sprawdzi się roztwór gilbert nacl. Jest to sterylny roztwór soli fizjologicznej, oczywiście nie przeznaczony do iniekcji. Roztwór ten nie posiada konserwantów, jest bezpieczny, całkowicie higieniczny oraz łatwy w użyciu. W jego formułę wchodzi chlorek sodu i woda oczyszczona. Ze względu na zagrożenie szybkiego rozwijania się bakterii, nie należy po jego otwarciu trzymać go dłużej niż 24 godziny. Gilbert nacl w przypadku czyszczenia nosa trzeba stosować w odniesieniu od zapotrzebowania, oczy należy oczyszczać albo płukać, rany przecierać wykorzystując całą zawartość fiolki, natomiast uszy płukać. Ciekawe dane: .


Czystość to sprawa priorytetowa, jednak by zachować zdrowie i urodę, najpierw należy zadbać o to, co na pierwszy rzut niewidoczne.

Tags: woda, zapach, skóry, samopoczucie