Zadbaj o siebie od środka sięgając po sprawdzone preparaty i dobrze wyważoną dietę

Posted on 07/01/2020 8:18am

W momencie, gdy każda wiadomość jest na wyciągnięcie ręki, a dbanie o siebie wiąże się nie tylko z lepszym samopoczuciem, ale również wpisywaniem się w panujące trendy, tak ważne jest, aby decydować mądrze.


serwatka w proszku
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj ciężko o to, aby wszystkie niezbędne do dobrego funkcjonowania elementy odżywcze znaleźć w jedzeniu, dlatego potrzebne są wspomagacze, które jednak wpływają pozytywnie i nie szkodzą. Takim dodatkiem jest serwatka w proszku, która demineralizowana zdecydowanie podnosi właściwości organoleptyczne, odznacza się zaniżoną kwasowością, wysoką stabilnością termiczną oraz większą rozpuszczalnością. Ma ona specyficzny smak, aromat oraz kolor. W jej skład wchodzi woda, maksymalnie 4%, białko max. 11%, tłuszcz 1,5%, popiół max. 1% oraz laktoza w przedziale 78-84%. Nie występują w niej dodatki, a produkt nie jest poddawany działaniu promieniowania jonizującego. Serwatka w proszku ma wzmacniać wartości smakowe produktów spożywczych, pełni również rolę wypełniacza i składnika, który scala wodę. Stosowana jest przy produkcji odżywek dla dzieci i przez osoby uprawiające sport - Serwatka posiada aminokwasy, które są niezbędne w żywieniu człowieka. Jeśli natomiast zależy ci na wzmocnieniu układu odpornościowego, oczyszczeniu ciała na poziomie komórkowym, zwiększeniu poziomu energii, zabezpieczeniu przed zanieczyszczeniami ze środowiska, poprawieniu kondycji fizycznej czy spowolnieniu procesu starzenia, to idealny będzie dla ciebie immunocal cena tego preparatu to około 220 złotych za 30 saszetek, to miesięczny zapas. Znajdujący się w nim glutation odpowiada m.in za obniżenie poziomu cholesterolu we krwi oraz ustabilizowanie płytek krwi. Jeśli zależy nam na podwyższeniu jego poziomu w organizmie, to ważne, aby zwrócić uwagę na optymalny styl życia oraz właściwą dietę. Jego znaczny poziom ochrania komórki przed negatywnymi skutkami chemioterapii. Chroni również jamę ustną, gruczoły ślinowe, przełyk, żołądek, wątrobę, trzustkę przed różnego typu zapaleniami i infekcjami. Chcesz dbać o siebie na lepszym poziomie? To zaopatrz się w immunocal cena jest odpowiednia w odniesieniu do jakości - warto sprawdzić cenę immunocal.


Immunocal to produkt, który jest całkowicie naturalny, sprawdzony w stosowaniu oraz nie wywołujący żadnych skutków ubocznych.

Tags: sok, komórki, samopoczucie